Kontakt oss

- om du har spørsmål om våre produkter eller valg av materialer til ditt prosjekt. Vi har kunnskapen, og deler den gjerne med deg.
Kontakt oss
  • Alvdal Skurlag
  • Alvdal Skurlag avd. Vingelen

Alvdal Skurlag

Vår hoved-avdeling på Alvdal, hvor kjerne produksjon er høvling og overflatebehandling av trelast. Vi leverer til byggevareforhandlere og til større prosjekter over hele landet. Finner du ikke det du er på utkikk etter i sortimentet, produserer vi spesialtilpasset ditt behov. Ta kontakt med en av våre salgskonsulenter, så hjelper vi deg med ditt prosjekt!

Avldal skurlag

Nord-Østerdalsveien 4856
2560 Alvdal
NO 999 041 132 MVA

Sentralbord

Mandag – fredag: 8 - 16
Lørdag – søndag: Stengt
Telefon: 62 48 93 50

Se kart

Kundesenter Alvdal Skurlag

Bjørn Heiki Tangen
KUNDESENTERSJEF
Bjørn Heiki Tangen
913 96 380
bjorn.heiki@alvdalskurlag.no
Ingar Høye
SALGSSJEF
Ingar Høye
414 10 055
ingar@alvdalskurlag.no
Åse Engvoll
SELGER
Åse Engvoll
907 12 423
ase@alvdalskurlag.no
Bjørn Tore Streitlien
SELGER
Bjørn Tore Streitlien
414 07 168
bjorn.tore@alvdalskurlag.no
Lars Erik Nordahl
TRANSPORTANSVARLIG
Lars Erik Nordahl
477 13 024
lars@alvdalskurlag.no

Administrasjon Alvdal Skurlag

Berit Nordseth Moen
DAGLIG LEDER
Berit Nordseth Moen
992 20 405
berit@alvdalskurlag.no
Aina Cabrera Olsen
ØKONOMISJEF
Aina Cabrera Olsen
406 39 414
aina@alvdalskurlag.no
Torbjørn Brevig
FABRIKKSJEF
Torbjørn Brevig
917 26 971
torbjorn@alvdalskurlag.no
Esten Strømseng
MARKEDSSJEF
Esten Strømseng
911 75 575
esten@alvdalskurlag.no
Vanessa Quinche
HR-LEDER
Vanessa Quinche
466 26 006
vanessa@alvdalskurlag.no
Per Arve Bjørsagård
INNKJØP OG GRUNNDATA
Per Arve Bjørsagård
473 51 541
per.arve@alvdalskurlag.no
Halvor F. Rønningen
PRODUKSJONSSJEF
Halvor F. Rønningen
419 25 115
halvor@alvdalskurlag.no
Finn Arne Grøndahl
PRODUKSJONSPLANLEGGER
Finn Arne Grøndahl
906 24 413
finn@alvdalskurlag.no
Esten Kleven
PRODUKSJONSPLANLEGGER
Esten Kleven
482 20 947
esten.kleven@alvdalskurlag.no
Hilde Pauline Hårdnes
MARKEDSFØRING
Hilde Pauline Hårdnes
92497485
hilde.hardnes@alvdalskurlag.no
Trond Bjørkeng
HMS-ANSVARLIG
Trond Bjørkeng
920 90 487
trond.bjorkeng@alvdalskurlag.no
Banner Image
Vi leverer alt du trenger av utvendig treverk

Hvordan kan vi hjelpe med ditt prosjekt?

Vi liker utfordringer, og syntes det er spennende å finne nye og kreative løsninger i samarbeid med oppdragsgivere og kunder. Noe av det mest inspirerende vi gjør er å finne gode løsninger sammen med arkitekter, prosjektledere og forhandlere i forbindelse med ulike prosjekter – enten det er stort eller lite.

Snakk med oss om materialvalg, farger eller profiler. Vi har dedikerte folk som kan jobbe med arkitektene fra planleggingsfase til ferdig prosjekt. Vi har tradisjon for kvalitetsmaterialer og legger mye prestisje i et godt sluttresultat.

Ta kontakt, så hjelper vi deg med ditt prosjekt!

Hvordan kan vi hjelpe med ditt prosjekt?
Hvordan kan vi hjelpe med ditt prosjekt?

Dersom vi ikke har det du trenger i vårt standardsortiment, skreddersyr vi produkter og løsninger etter behov.

  • Vi leverer kledning med ønsket profil og overflatebehandling i riktig farge.
  • Vi leverer eksakt kappede lengder, for å sikre maksimal utnyttelse av materialer og minske ekstraarbeid på byggeplassen.
  • Våre medarbeidere har kompetansen til å finne de beste løsningene for deres prosjekt og behov.
  • Alvdal Skurlag er ikke som alle andre. I tillegg til standardsortiment, er skreddersøm og spesialproduksjon et viktig satsingsområde for oss.
  • Vi liker utfordringer! Enten prosjektet er stort eller lite, syntes vi det er spennende å finne kreative løsninger i samarbeid med oppdragsgivere og kunder.
Dersom vi ikke har det du trenger i vårt standardsortiment, skreddersyr vi produkter og løsninger etter behov.