Kontakt oss

- om du har spørsmål om våre produkter eller valg av materialer til ditt prosjekt. Vi har kunnskapen, og deler den gjerne med deg.

Alvdal Skurlag

Vår hoved-avdeling ligger på Alvdal, hvor kjerneproduksjonen er høvling og overflatebehandling av trelast. Vi leverer til byggevareforhandlere og til større prosjekter over hele landet. Finner du ikke det du er på utkikk etter i sortimentet, produserer vi spesialtilpasset ditt behov. Ta kontakt med en av våre salgskonsulenter, så hjelper vi deg med ditt prosjekt!

Avldal skurlag

Nord-Østerdalsveien 4856
2560 Alvdal
NO 999 041 132 MVA

Sentralbord

Mandag – fredag: 8 - 16
Lørdag – søndag: Stengt
Telefon: 62 48 93 50

Se kart

Kundesenter Alvdal Skurlag

KUNDESENTERSJEF
Esten Strømseng
907 12 423
esten@alvdalskurlag.no
SELGER
Bjørn Heiki Tangen
913 96 380
bjorn.heiki@alvdalskurlag.no
SELGER
Kirsti D. Reinertsen
913 96 380
kirsti@alvdalskurlag.no
SELGER
Åse Engvoll
907 12 423
ase@alvdalskurlag.no
SELGER
Bjørn Tore Streitlien
414 07 168
bjorn.tore@alvdalskurlag.no
SELGER
Svein Egil Kristiansen
909 61 883
svein.kristiansen@alvdalskurlag.no
TRANSPORTANSVARLIG
Lars Erik Nordahl
477 13 024
lars@alvdalskurlag.no
MARKEDSSJEF
Roar Voll
992 39 278
roar@alvdalskurlag.no
MARKEDSFØRER
Marit Tangvik
971 32 171
marit@alvdalskurlag.no

Administrasjon Alvdal Skurlag

DAGLIG LEDER
Berit Nordseth Moen
992 20 405
berit@alvdalskurlag.no
INTERNKONTROLL OG HMS
Vanessa Quinche
480 46 331
vanessa@alvdalskurlag.no
PRODUKTANSVARLIG
Per Arve Bjørsagård
473 51 541
per.arve@alvdalskurlag.no
ØKONOMISJEF
Aina Cabrera Olsen
406 39 414
aina@alvdalskurlag.no
FABRIKKSJEF
Torbjørn Brevig
917 26 971
torbjorn@alvdalskurlag.no
INNKJØPSSJEF
Johanna Wåsjø
997 79 808
johanna@alvdalskurlag.no
PRODUKSJONSPLANLEGGER
Finn Arne Grøndahl
906 24 413
finn@alvdalskurlag.no
PRODUKSJONSSJEF
Ole Sverre Haugrud
991 55 110
olesverre@alvdalskurlag.no
PRODUKSJONSLEDER
Lars Solheim
911 75 469
lars.solheim@alvdalskurlag.no
PRODUKSJONSANSVARLIG
Halvor F. Rønningen
419 25 115
halvor@alvdalskurlag.no
LOGISTIKKMEDARBEIDER
Tavonna Nira Strømsengbakken
940 51 430
tavonna@alvdalskurlag.no
Vi leverer alt du trenger av utvendig treverk

Hvordan kan vi hjelpe med ditt prosjekt?

Vi liker utfordringer, og syntes det er spennende å finne nye og kreative løsninger i samarbeid med oppdragsgivere og kunder. Noe av det mest inspirerende vi gjør er å finne gode løsninger sammen med arkitekter i forbindelse med ulike prosjekter – enten det er stort eller lite.

Vi samarbeider med forhandlere, arkitekter, prosjektbyggere,- få frem i teksten at dere leverer til en stor bredde av kunder.

Snakk med oss om materialvalg, farger eller profiler. Vi har dedikerte folk som kan jobbe med arkitektene fra planleggingsfase til ferdig prosjekt. Vi har tradisjon for god oppfølging og legger mye prestisje og stolthet i et godt sluttresultat.

Ta kontakt, så hjelper vi deg med ditt prosjekt!

Dersom vi ikke har det du trenger i vårt standardsortiment, skreddersyr vi produkter og løsninger etter behov.

  • Vi leverer kledning med ønsket profil og overflatebehandling i riktig farge.
  • Vi leverer eksakt kappede lengder, for å sikre maksimal utnyttelse av materialer og minske ekstraarbeid på byggeplassen.
  • Våre medarbeidere har kompetansen til å finne de beste løsningene for deres prosjekt og behov.
  • Alvdal Skurlag er ikke som alle andre. I tillegg til standardsortiment, er skreddersøm og spesialproduksjon et viktig satsingsområde for oss.
  • Vi liker utfordringer! Enten prosjektet er stort eller lite, syntes vi det er spennende å finne kreative løsninger i samarbeid med oppdragsgivere og kunder.